Sociální média

Sociální média jsou v současné době velmi oblíbeným médiem, které disponuje velkou silou a dosahem. Je proto nutné vědět, jak se v této oblasti orientovat, jak správně komunikovat, abyste budovali dobré jméno své firmy, produktů a služeb a současně vytvářeli atraktivní obsah pro uživatele a budovali s nimi vztah.

Zajišťujeme konzultace v oblasti komunikace v online prostředí a na sociálních sítích. Zaměřujeme se ovšem i na následnou realizaci. Připravíme pro vás grafické návrhy, návrhy struktury, texty a správu firemních a produktových internetových stránek. Všechny tyto aktivity budou v souladu s vaší firemní filozofií, aby budovaly dobré jméno vaší společnosti.

Také připravujeme kvalitní obsah pro firemních profilů na sociálních sítích (mezi nimi Facebook, Google+, Twitter, YouTube, LinkedIn, Instagram) a zajišťujeme i jejich následnou správu. Kromě celkové komunikace na sociálních sítích a v online prostředí, spolupracujeme  i s ambasadory, brand advokáty a blogery pro maximální podporu značky. Konkrétní influencery vždy pečlivě vybíráme, aby svou pověstí a chováním korespondovali s vaší značkou.

Abychom měli jistotu, jakým způsobem o vás uživatelé hovoří a mohli na případné negativní informace adekvátně reagovat, zajišťujeme i pravidelný monitoring  sociálních sítí. Se správou sociálních sítí souvisí i jejich průběžná analýza. Budeme vám prezentovat reporty, na základě kterých budete mít vždy přehled, jak si vaše sociální sítě vedou, kolik máte fanoušků, jaký mají vaše příspěvky dosah, atd.

Pro zajištění většího dosahu vašeho sdělení a budování vaší značky, realizujeme i PPC kampaně. Připravíme pro vás kampaně v rámci Google Adwords, Sklik i Facebook Ads. Kampaně nejenom nastavíme a zajistíme komplexní textové podklady, včetně grafických materiálů, ale průběžně je optimalizujeme a cílíme na vaše stanovené klíčové skupiny a současně poskytujeme průběžný reporting a doporučení pro vylepšení zmíněných kampaní.

Mimo jiné pro vás zajistíme i optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a analýzy webů. Sledujeme nejnovější trendy a změny v algoritmech, můžete si tak být jistí, že provedené změny budou vždy aktuální a budou odpovídat požadavkům vyhledávačů.

kontaktujte nás

+420 227 018 433
Štefánikova 43a, 150 00 Praha