Public relations

V současné době, která je velmi konkurenční, je důležité, aby se o vaší firmě vědělo a hlavně mluvilo. Samozřejmě v tom pozitivním slova smyslu. Public relations posiluje vaši značku a buduje důvěryhodnost, a to nejen ve vztahu s vašimi partnery a potenciálními zákazníky, ale i uvnitř vaší firmy samotné.

Public relations se věnujeme již dlouhá léta a své zkušenosti využijeme pro budování a šíření dobrého jména vaší firmy, značky i služeb. S médii komunikujeme na každodenní bázi a ujistíme se, že se informace o vás dostanou do televizního i rozhlasového vysílání, tištěných médií a online titulů.  Zajišťujeme komplexní PR služby, tedy od navržení kampaně, přes tvorbu obsahu, monitoring médií a samozřejmě spolupracujeme s odborníky, abychom zajistili větší relevantnost tvořeného obsahu a podporu vašich zájmů.

Navíc jsou všechny uvedené aktivity navrženy a nastaveny tak, aby vhodným způsobem oslovily vaši cílovou skupinu.

Pozitivní mediální obraz zajistí důvěru vašich obchodních partnerů a také atraktivitu a zájem od vašich stávajících a potenciálních zákazníků. Public relations představují systematickou činnost, jejímž účelem je nejen budování reputace vaší společnosti, ale i budování zmíněné důvěry s cílovými skupinami veřejnosti. Navíc tímto způsobem i zvyšujete motivaci svých zaměstnanců, které tak utvrzujete, že pracují v atraktivní společnosti.

V rámci PR aktivit zajišťujeme i strategické plánování, kdy připravíme komplexní a dlouhodobý přehled aktivit, který bude vést k naplnění vašich cílů. Také nabízíme krizovou komunikaci, která přichází ke slovu ve chvíli, kdy se někdo snaží očernit jméno vaší firmy, či produktů. Pomůžeme vám těmto útokům čelit tak, aby nebyla poškozena vaše pověst a naši profesionální tiskoví mluvčí se zasadí o to, abyste z případných konfliktů s médii vyšli bez negativních následků.

Kromě poskytování zmíněných aktivit se věnujeme i školení v rámci marketingu. Připravíme vás nejen na výstupy v médiích, ale i na nečekanou konfrontaci s novináři. Budete tak vždy vědět, jak adekvátně reagovat.

kontaktujte nás

+420 227 018 433
Štefánikova 43a, 150 00 Praha