Content marketing

Obsahový marketing (content marketing) vytváří přidanou hodnotu pro zákazníka. Staví na odborných znalostech značky a zvyšuje důvěryhodnost v její kompetence. Na základě důsledné analýzy vaší společnosti, produktu a cílových skupin připravíme strategii  přesně na míru vašim potřebám. Vytvoříme obsah hlavního sdělení, napíšeme potřebné texty a připravíme vhodnou grafiku a kreativu. Zvolíme vhodné komunikační kanály, zajistíme jejich správu a aktualizaci. Vytvoříme mediální plán a pomůžeme vám s nákupem mediálního prostoru.

Na základě domluvené komunikační strategie vybereme odpovídající sociální sítě a připravíme pro ně atraktivní obsah, který zaujme potencionální zákazníky a bude šířit pozitivní povědomí o značce. Domluvíme spolupráci s bloggery, influencery a případně zajistíme ambasadory či advokáty vhodné pro zastoupení filosofie a image vaší značky. Budeme pečovat o vaši komunitu a spravovat obsah.

Vytvoříme pro vás kompletní webovou prezentaci. Navrhneme webové stránky tak, aby byly uživatelsky přívětivé a jejich obsah odpovídal tomu, co na nich potencionální zákazník hledá. Zkušený tým copywriterů připraví kvalitní texty a v případě odborných textů zajistíme záštitu expertů z oboru. Vytvoříme grafiku včetně videí, budeme se starat o váš blog a natočíme podcasty. Nastavíme strategii rozesílání newsletterů (zpravodajů) a postaráme se o to, aby chodili jen těm, které jejich obsah skutečně zajímá. Pro potřeby konkrétních kampaní připravíme produktové microsites (mikrostránky), které kromě informační funkce mohou sloužit i jako soutěžní platformy. Responzivní design a funkčnost ve všech prohlížečích jsou samozřejmostí. Naprogramujeme i aplikace pro mobilní zařízení (herní, komunikační, prodejní, informační) funkční pro všechny dostupné operační systémy.

kontaktujte nás

+420 227 018 433
Štefánikova 43a, 150 00 Praha