Poznejte Focus

Nechceme být největší. Chceme být nejlepší.

• Pro naše klienty nejsme pouhým dodavatelem. Jsme profesionálním partnerem na poli public relations a marketingové komunikace. Pomáháme budovat renomé značek a posilovat prodeje tradičními i moderními nástroji.

• Náš tým tvoří specialisté na komunikaci. V ostatních oblastech spolupracujeme s řadou expertů. Spoléháme na odborníky, rozhodně se nesnažíme suplovat práci jiných specializací.

• Orientujeme se především na oblasti, ve kterých máme největší zkušenosti a kde dosahujeme výborných výsledků. Patří mezi ně farmacie, potravinářství a informační technologie. Naše služby jsme ale schopni poskytovat i v dalších oborech.

• Mezi naše hlavní přednosti patří individuální přístup, důkladná analýza potřeb zákazníků, maximální nasazení při realizaci, využívání nejsilnějších komunikačních nástrojů, kvalitní accounting a reporting, měřitelnost výkonu kampaní a systém odměňování agentury postavený na dosaženém výkonu.

• Nejsme a nebudeme největší agenturou. Chceme být kvalitní agenturou s perfektním servisem a výkonem, založených na jasných pravomocích a odpovědnostech.

• Každému spolupracovníkovi poskytujeme prostor pro seberealizaci a snažíme se využívat jeho silných stránek. Jeho úspěch je úspěchem ostatních.

• Vždy usilujeme o nejlepší podmínky pro naše klienty, využíváme synergií a nejlepších zdrojů. Snažíme se být vždy o krok napřed, především před konkurencí našich klientů.

• Za tyto služby si nárokujeme odměny. Naše služby jsou služby profesionální společnosti.

• Nejlepší referencí je pro nás spokojenost zákazníka.

Měřitelné výsledky

Pro naše klienty nejsme pouhým dodavatelem. Jsme profesionálním partnerem na poli public relations a marketingové komunikace. Pomáháme budovat renomé značek a posilovat prodeje tradičními i moderními nástroji.

Náš tým tvoří specialisté na komunikaci. V ostatních oblastech spolupracujeme s řadou expertů. Spoléháme na odborníky, rozhodně se nesnažíme suplovat práci jiných specializací.Měřitelné výsledky

Orientujeme se především na oblasti, ve kterých dosahujeme výborných výsledků. Patří mezi ně farmacie, potravinářství a informační technologie. Naše služby jsme ale schopni poskytovat i v dalších oborech.

Orientujeme se především na oblasti, ve kterých dosahujeme výborných výsledků. Patří mezi ně farmacie, potravinářství a informační technologie. Naše služby jsme ale schopni poskytovat i v dalších oborech.členů týmu

Nejsme a nebudeme největší. Chceme být kvalitní agenturou s perfektním servisem a výkonem, který je založen na jasně definovaných pravomocích a odpovědnostech.

Každému spolupracovníkovi poskytujeme prostor pro seberealizaci a snažíme se využívat jeho silných stránek. Jeho úspěch je úspěchem ostatních.Měřitelné výsledky

Vždy usilujeme o nejlepší podmínky pro klienty, využíváme synergií a kvalitních zdrojů. Snažíme se být vždy o krok napřed, především před konkurencí našich klientů.

Naše odměny jsou závislé na úspěchu projektů. Poskytujeme služby profesionální společnosti, pro kterou je nejlepší referencí spokojenost zákazníka.

Ke stažení

kontaktujte nás

+420 227 018 433
Štefánikova 43a, 150 00 Praha